Bahagian Media Siber

Aras 12 Kompleks Kementerian Komunikasi dan Multimedia
Lot 4G9, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 Putrajaya





Bahagian Media Siber
Media Cyber Division
Pengarah

Haji Suwadi bin Haji Guliling

suwadi@inform.gov.my
4951
Timbalan Pengarah

Haji Shahnon bin Mohamad

shahnon@inform.gov.my
4952
Penolong Pengarah

Yokananthini A/P Murugeesan

yokananthini@inform.gov.my
-
Penolong Pengarah

Khairun Nadiah Binti Ahmad Zaki Ansore

nadiah@inform.gov.my
4988
Penolong Pengarah

Anis Nasyreen Binti Abdul Ghani

nasyreen@inform.gov.my
7378
Penolong Pengarah

Faiz Zariff Izani Bin Muhamad Ariff

izani@inform.gov.my
4966
Penolong Pengarah

Nurul Azreen Binti Zulkifili

nurulazreen@inform.gov.my
4973
Penolong Pengarah

Hafizah Binti Mohd Kher

hafizahkher@inform.gov.my
7373
Penolong Pengarah

Mohd Faidzyul Bin Hassan

faidzyul@inform.gov.my
5479
Penolong Pengarah

Syed Hisham Shah Bin Syed Hilmi

syedhisham@inform.gov.my
4994
Penolong Pengarah

Eparizan Binti Mansor

eparizan@inform.gov.my
4990
Penolong Pengarah

Richard Chai

richard@inform.gov.my
7536
Penolong Pengarah

Atan bin Lut

atanlut@inform.gov.my
4941
Penolong Pengarah

Hasnida Binti Samsudin

hasnida@inform.gov.my
4991
Penolong Pegawai Penerangan

Muhamad Redzuan Bin Kassim

-
-
Penolong Pegawai Penerangan

Idham Bin Ishak

idhamishak@inform.gov.my
-
Penolong Pegawai Penerangan

Edi Rizam Bin Kassim

edirizam@inform.gov.my
4931
Penolong Pegawai Penerangan

Nor Fakruddin Ab Rashid

fakruddin@inform.gov.my
3548
Penolong Pegawai Penerangan

Prema A/P Raghaven

prema@inform.gov.my
4985
Pembantu Penerangan

Rajeswari A/P Nagamuthu

rajes@inform.gov.my
-
Pembantu Penerangan

Aishah binti Omar

aishah@inform.gov.my
4987
Pembantu Penerangan

Arenawati Binti Hamzah

arenawati@inform.gov.my
4983
Pembantu Penerangan

Norlydiana Binti Ishak

dianais@inform.gov.my
-
Pembantu Penerangan

Adam Chan Abdullah

-
-
Penolong Pegawai Penerbitan

Roslen Jati Ak Sut

roslen@inform.gov.my
4996
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat

Balqis Binti Abdullah

balqis@inform.gov.my
5132
Juruaudio Visual

Abu Huzaifah bin Abd Ghani

-
4971
Juruaudio Visual

Mohammad Firdaus Bin Bakri

-
-
Juruaudio Visual

Idhamcaturnanda Putra Bin Muchtar

idhamputra@inform.gov.my
-
Juruaudio Visual

Syahrizan Noorul Khairi Bin Sakari

-
-
Pereka

Mohd Azizi Husain

-
4954
Pereka

Norzaiman Bin Noor Rosni

-
4975
Pereka

Wira Bin Ismail

-
5378
Pembantu Operasi

Zulfadhli Bin Kasim

-
-