Bahagian Perkhidmatan Komunikasi dan Pembangunan Masyarakat

Aras 11 Kompleks Kementerian Komunikasi dan Multimedia
Lot 4G9, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 Putrajaya





Bahagian Perkhidmatan Komunikasi dan Pembangunan Masyarakat
Communication Services And Community Development Division
Pengarah

Haji Hashim bin Haji Bedu

hashim@inform.gov.my
7313
Timbalan Pengarah

Mazlina binti Abdul Kadir

mazlina@inform.gov.my
7311
Timbalan Pengarah

Balakrishnan a/l Kandasamy

balakrishnan@inform.gov.my
7301
Timbalan Pengarah

Anuar Mushaddad bin Hussain

anuarm@inform.gov.my
7384
Penolong Pengarah

Mohd Hafiz bin Shahaini

mohdhafiz@inform.gov.my
7393
Penolong Pengarah

Shabli bin Arshad

shabli@inform.gov.my
7338
Penolong Pengarah

Ahmad Badaruddin bin Abdul Haq

badaruddinhaq@inform.gov.my
7302
Penolong Pengarah

Suziyana binti Sukri

suziyana@inform.gov.my
7303
Penolong Pengarah

Emily Clarice Joannes

emily@inform.gov.my
7307
Penolong Pengarah

Muhammad Faiz Amzar bin Mohd Arif

faizamzar@inform.gov.my
7339
Penolong Pengarah

Thanabalan A/L Subrayan

thana@inform.gov.my
7318
Penolong Pengarah

Zubaidi bin Mohd Razat

zubaidi@inform.gov.my
7306
Penolong Pegawai Penerangan

Amirul Haziq bin Mohd Ghazali

haziqghazali@inform.gov.my
7496
Penolong Pegawai Penerangan

Asdazairi bin Daut

asda@inform.gov.my
7485
Penolong Pegawai Penerangan

Mohd Safwan bin Saleh

safwan@inform.gov.my
7328
Penolong Pegawai Penerangan

Zarel Azreqh bin Zainal Aznam

zarel@inform.gov.my
7326
Penolong Pegawai Penerangan

Mazlan bin Ahmad

mazlank3p@inform.gov.my
7331
Penolong Pegawai Penerangan

Rozaimi Herman bin Zakaria

rozaimi@inform.gov.my
7327
Penolong Pegawai Penerangan

Siti Zawiyah binti Ab Rahman

wiya@inform.gov.my
7315
Penolong Pegawai Penerangan

Normaliza binti Masri

normaliza@inform.gov.my
7334
Penolong Pegawai Penerangan

Manjasari binti Shamsudin

annmanjasari@inform.gov.my
7321
Setiausaha Pejabat

Nazatul Syima binti Mohd Ali

nazatulsyima@inform.gov.my
7314
Pembantu Penerangan

Idah binti Hussein

idah.hussein@inform.gov.my
7480
Pembantu Penerangan

Nor Fazlina binti Tomim

fazlina@inform.gov.my
7325
Pembantu Penerangan

Mohamad Razi bin Mohamad Ismail

raziismail@inform.gov.my
7330
Pembantu Penerangan

Hazumi bin Kamarudin

hazumi@inform.gov.my
7336
Pembantu Penerangan

Harris Fatimi bin Hj. Abdul Rashid

harris@inform.gov.my
7317
Pembantu Penerangan

Sabihah binti Abdul Hamid

sabihah@inform.gov.my
7329
Pembantu Penerangan

Zamharin bin Mohamad Zaini

zamharin@inform.gov.my
7340
Pembantu Penerangan

Nor Hasla binti Mohd Nor

hasla@inform.gov.my
7317
Pembantu Penerangan

Norieda Wati binti Mohd Noor

norieda@inform.gov.my
7323
Pembantu Penerangan

Dayang Saleha binti Mohd Sidek

saleha@inform.gov.my
7312
Pembantu Penerangan

Nor Shameiza binti Haji Abd Razak

-
7459
Pembantu Tadbir

Shatiyapriya a/p Arumugam

priya@inform.gov.my
7316
Pembantu Tadbir

Norazlina binti Paiman

norazlina@inform.gov.my
7305
Pembantu Am Pejabat

Abdul Razif bin Abdul Rashid

-
Juruaudio Visual

Idham Caturnanda Putra bin Muchtar

idhamputra@inform.gov.my
7318
Juruteknik

Hj. Mohd Nasori bin Mustaffa

nasori@inform.gov.my
7346
Ketua Artis

Nor Nadhia binti Ariffin

-
7486
Penyelia Muzik

A. Ku Hasmizan bin Hashim

-
7496
Penerbit Rancangan

Haji Daud bin Abdullah

-
7471