Bahagian Teknologi Maklumat

Aras 14 Kompleks Kementerian Komunikasi dan Multimedia
Lot 4G9, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 Putrajaya





Bahagian Teknologi Maklumat
Information Technology Division
Pengarah

Ihsan bin Hassan Basri

ihsan@inform.gov.my
3550
Penolong Pengarah

Kaliammah A/P Asaithambee

kaliammah@inform.gov.my
3552
Penolong Pengarah

Erman bin Ibrahim

erman@inform.gov.my
3556
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat

Mohd Yazreem bin Yaakob

yazreem@inform.gov.my
3555
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat

Khairul Nizam bin Talkili

knizam@inform.gov.my
3479
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat

Rhamdin bin Madrin

adyn@inform.gov.my
3560
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat

Kosong

-
3558
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat

Norhanishah bin Asmuni

shah.asmuni@inform.gov.my
3558
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat

Norhashimah binti Hassan

hashimah@inform.gov.my
3553
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat

Balqis Bt Abdullah

balqis@inform.gov.my
5132
Setiausaha Pejabat

Khatijah binti Ahmad

khatijah69@inform.gov.my
3551
Pekerja Rendah Awam

Noor Azizah binti Mohd Iberahim

noor.azizah@inform.gov.my
3540
Juruteknik

Nor Aiman bin Asnor

aimanasnor@inform.gov.my
3563