Bahagian Khidmat Pengurusan dan Kewangan

Aras 16 Kompleks Kementerian Komunikasi dan Multimedia
Lot 4G9, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 Putrajaya





Bahagian Khidmat Pengurusan dan Kewangan
Management Services And Finance Division
Pengarah

Siti Fatimah binti Kamarul Zaman

sfatimahkz@inform.gov.my
3455
Penolong Pengarah

SYED AMIR SHAKEEB ALMAKKI BIN S. MD SIDIK

syedamir@inform.gov.my
3475
Akauntan

NORAZURA BT MOHD NOH

norazuramn@inform.gov.my
3474
Jurutera

NOORHAYATI BT ABD. HAMID

yatihamid@inform.gov.my
3454
Penolong Pegawai Tadbir

MAZLINA BT MOHAMAD

mazlina.m@inform.gov.my
7520
Penolong Pegawai Tadbir

MD ZAHIR BIN MOKHTAR

mdzahir@inform.gov.my
3467
Penolong Pegawai Tadbir

NORYATI BT REJAB

noryati@inform.gov.my
3477
Penolong Pegawai Tadbir

Zaidah binti Yazid

zaidah@inform.gov.my
3468
Penolong Jurutera

NORAZLIWATI BT SULONG

azliwati@inform.gov.my
3471
Penolong Jurutera

MOHD. NIZAM BIN MOHD. AMIN

nizam49@inform.gov.my
3469
Penolong Jurutera

MEGAT KAMARUL AZRUL BIN MEGAT KAMARUL ZAMAN

megat.azrul@inform.gov.my
3469
Penolong Jurutera

Jaafar bin Md Jai

-
3573
Penolong Akauntan

NOOR FARHANA BT SHAFIEE

n.farhana@inform.gov.my
3489
Penolong Akauntan

Nur Izzaidah binti Abdul Rahman

izza@inform.gov.my
3483
Penolong Akauntan

Zalila binti Hamli

zalila@inform.gov.my
3478
Penolong Akauntan

INSUZANA BINTI TAIB

insuzana@inform.gov.my
3488
Penolong Akauntan

NAZLINAH BINTI IDRIS

nazlinah@inform.gov.my
3476
Setiausaha Pejabat

Mohammad Salman bin Shamshir Khan

salman@inform.gov.my
3453
Juruaudio Visual

MOHAMMAD HARMIZI BIN HASAN

3574
Juruaudio Visual

TENGKU ABD HALIM BIN TENGKU AYOB

3566
Juruaudio Visual

MOHD SUHAIMI BIN LATIF

3573
Juruaudio Visual

SITI NOR AISHAH BT SHARIFUDDIN

naishah@inform.gov.my
3568
Juruaudio Visual

KHAIRUL NIZAM BIN AB KARIM

3574
Juruaudio Visual

MOHD ASROL BIN ARSHAT

3574
Juruaudio Visual

IBRAHIM BIN DIN

ibrahimd@inform.gov.my
3565
Juruaudio Visual

MOHD SASALI BIN ISMAIL

-
3565
Ketua Pembantu Tadbir

Jamiyah Binti Itam

jamiyah@inform.gov.my
3465
Ketua Pembantu Tadbir

Mohd. Shahrul Azwan Bin Safie

azwan@inform.gov.my
3452
Ketua Pembantu Tadbir

Muhammad Azri Bin Yusof

m.azri@inform.gov.my
3470
Pembantu Tadbir

Noorain Bt Spiee

noorain@inform.gov.my
3460
Pembantu Tadbir

Nurmuna Bt Ishak

nurmuna@inform.gov.my
3456
Pembantu Tadbir

Nor Halimahton Bt Mokhtar

norhalimaton@inform.gov.my
3459
Pembantu Tadbir

Rozaini Bt Malik

rozaini@inform.gov.my
3498
Pembantu Tadbir

Siti Nur Hikmah Bt Abu Bakar

hikmah@inform.gov.my
3473
Pembantu Tadbir

Mohd Rizuan Bin Omar

rizuan@inform.gov.my
3523
Pembantu Tadbir

Eizan Azreen Bin Jamaludin

eizan@inform.gov.my
5878
Pembantu Tadbir

Aziana Bt Abdullah

aziana.abdullah@inform.gov.my
3569
Pembantu Tadbir (Kewangan)

Abdul Adil Bin Shafie

adil@inform.gov.my
3491
Pembantu Tadbir (Kewangan)

Khairulazlina Bt Kamarudin

khairulazlina@inform.gov.my
3485
Pembantu Tadbir (Kewangan)

Wasilah Bt Saringat

wasilah@inform.gov.my
3484
Pembantu Tadbir (Kewangan)

Masnom Bt Pungot

mas@inform.gov.my
3481
Pembantu Tadbir (Kewangan)

Nurul Izzati Bt Mohd Dzulkifli

zatizulkifli@inform.gov.my
3478
Pembantu Tadbir (Kewangan)

Ummi Naziha Bt Johari

uminaziha@inform.gov.my
3483
Pembantu Tadbir (Kewangan)

Mohd. Rizam Bin Jamaluddin

rizam@inform.gov.my
3480
Pembantu Tadbir (Kewangan)

Aznonizah Bt Atan

aznonizah@inform.gov.my
3487
Pembantu Tadbir (Kewangan)

Suhailiza Bt Jemain@ Jumain

suhailiza@inform.gov.my
3493