Bahagian Pengurusan Sumber Manusia

Aras 15 Kompleks Kementerian Komunikasi dan Multimedia
Lot 4G9, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 Putrajaya





Bahagian Pengurusan Sumber Manusia
Human Resource Management Division
Pengarah

Dorin Jemlai Anak Peter Niyel

dorin@inform.gov.my
3503
Penolong Pengarah

Tina Rohayu binti Hamdan

tinarohayu@inform.gov.my
3538
Penolong Pengarah

Munirah Aayuni binti Mohd Mokhtar

munirahaayuni@inform.gov.my
3524
Penolong Pengarah

Mohd Dzikrullah Bin Junus

dzikrullah@inform.gov.my
3505
Penolong Pegawai Penerangan

Parameswaran a/l Kunaseigaran

param@inform.gov.my
3504
Setiausaha Pejabat

Noradnin Suhaizan binti Adnan

adnin@inform.gov.my
3502
Pembantu Penerangan

Suriati binti A. Karim

suriati@inform.gov.my
3541
Pembantu Penerangan

Aishah binti Omar

aishah61@inform.gov.my
3510
Pembantu Penerangan

Hafiz bin Awang

hafizawang@inform.gov.my
3508
Pembantu Tadbir

Suzana binti Jemilah

suzana.jemilah@inform.gov.my
3531
Pembantu Tadbir

Nur Erna binti Razak

erna@inform.gov.my
3509
Pembantu Tadbir

Suraiya Hani binti Jaafar

suraiya@inform.gov.my
3526
Pembantu Tadbir

Siti Ikhwan Nisyak binti Awab

nisyak@inform.gov.my
3519
Pembantu Tadbir

Mohd Alif bin Adam

alif.adam@inform.gov.my
3529
Pembantu Tadbir

Elina binti Othman

elina@inform.gov.my
3527
Pembantu Tadbir

Nor Hidayah binti Yaacob

norhidayah@inform.gov.my
3507
Pembantu Tadbir

Noorazah Binti Jaini

noorazah@inform.gov.my
3516
Pembantu Tadbir

Suriani binti Kadni

surianik@inform.gov.my
3515
Pembantu Tadbir

Zabariah binti Md Yusoff

zabariah@inform.gov.my
3518
Pembantu Tadbir

Norhafifa binti Baharudin

norhafifa@inform.gov.my
3517
Pembantu Tadbir

Russiah binti Jusoh

russiah@inform.gov.my
3520
Pembantu Tadbir

Athiyyahnasibah binti Zahlan

athiyyahnasibah@inform.gov.my
3522
Pembantu Tadbir

Muhamad Fairus bin Abdul Hamid

mfairus@inform.gov.my
3521
Pembantu Tadbir

Jamaliah binti Ishak

jamaliah.ishak@inform.gov.my
3543
Pembantu Tadbir

Hafsah binti Derani @ Abdul Ghani

hafsah@inform.gov.my
3542
Pembantu Am Pejabat

Muhamad Hafiz Bin Khamis

-
3544
Penolong Pegawai Tadbir

Kamazlina binti Abu Bakar

kamazlina@inform.gov.my
3525
Penolong Pegawai Tadbir

Rohana Binti Ibrahim

hanaibrahim@inform.gov.my
3506
Pegawai Tadbir dan Diplomatik

Anuwar Bin Kamarudin

anuwar@inform.gov.my
3513
Pegawai Tadbir dan Diplomatik

Tuan Syed Amir Shakeeb AlMakki

syedamir@inform.gov.my
3475