Bahagian Pengurusan Sumber Manusia

Aras 15 Kompleks Kementerian Komunikasi dan Multimedia
Lot 4G9, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 Putrajaya





Bahagian Pengurusan Sumber Manusia
Human Resource Management Division
Pengarah

Dorin Jemlai Anak Peter Niyel

dorin@inform.gov.my
3603
Penolong Pengarah

Radziah Binti Mohd Sharif

radziah@inform.gov.my
3505
Penolong Pengarah

Anuwar Bin Kamarudin

anuwar@inform.gov.my
3513
Penolong Pengarah

Rizzal bin Dolah

-
3528
Penolong Pengarah

Tina Rohayu binti Hamdan

tinarohayu@inform.gov.my
3538
Penolong Pengarah

Munirah Aayuni binti Mohd Mokhtar

munirahaayuni@inform.gov.my
3524
Penolong Pegawai Tadbir

Rohana Binti Ibrahim

hanaibrahim@inform.gov.my
3506
Penolong Pegawai Tadbir

Aishah binti Haji Jantan

aishahjantan@inform.gov.my
3514
Penolong Pegawai Tadbir

Azmi Bin Mohamad

azmi.mohamad@inform.gov.my
3525
Penolong Pegawai Penerangan

Nazri Ramshah bin Abdul Basah

nazri.shah@inform.gov.my
3504
Pembantu Penerangan

Helman Bin Ramolo

helman@inform.gov.my
3570
Pembantu Penerangan

Mohd Abd Hafiz bin Awang

hafizawang@inform.gov.my
3508
Setiausaha Pejabat

Noradnin Suhaizan binti Adnan

adnin@inform.gov.my
3502
Ketua Pembantu Tadbir

Suriani binti Kadni

surianik@inform.gov.my
3515
Ketua Pembantu Tadbir

Suraiya Hani binti Jaafar

suraiya@inform.gov.my
3526
Pembantu Tadbir

Zabariah binti Md Yusoff

zabariah@inform.gov.my
3518
Pembantu Tadbir

Siti Ikhwan Nisyak binti Awab

nisyak@inform.gov.my
3519
Pembantu Tadbir

Suzana binti Jemilah

suzana.jemilah@inform.gov.my
3531
Pembantu Tadbir

Elina binti Othman

elina@inform.gov.my
3527
Pembantu Tadbir

Mohd Alif bin Adam

alif.adam@inform.gov.my
3529
Pembantu Tadbir

Athiyyahnasibah binti Zahlan

athiyyahnasibah@inform.gov.my
3522
Pembantu Tadbir

Russiah binti Jusoh

russiah@inform.gov.my
3520
Pembantu Tadbir

Jamaliah binti Ishak

jamaliah.ishak@inform.gov.my
3543
Pembantu Tadbir

Hafsah binti Derani @ Abdul Ghani

hafsah@inform.gov.my
3542
Pembantu Tadbir

Muhammad Fairus bin Abdul Hamid

mfairus@inform.gov.my
3521
Pembantu Tadbir

Noorazah Binti Jaini

noorazah@inform.gov.my
3516
Pembantu Tadbir

Nor Hidayah binti Yaacob

norhidayah@inform.gov.my
3507
Pembantu Tadbir

Nur Erna binti Razak

erna@inform.gov.my
3509
Pembantu Tadbir

Norhafifa binti Baharudin

norhafifa@inform.gov.my
3517
Pembantu Operasi

Muhd Hafiz Bin Kamis

hafizkamis@inform.gov.my
3544
Pembantu Awam

Che Mohd Hanafi Bin Che Awang

chehanafi@inform.gov.my
3546
Pembantu Awam

Affiq Bin Mohamad Ariff

affiq@inform.gov.my
3545