Bahagian Penerbitan Dasar Negara

Aras 12 Kompleks Kementerian Komunikasi dan Multimedia
Lot 4G9, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 Putrajaya





Bahagian Penerbitan Dasar Negara
National Policy Publications Division
Pengarah

Ariah binti Judah

ariah.judah@inform.gov.my
4955
Timbalan Pengarah

Yosri bin Abu Mahsin

yosri@inform.gov.my
4951
Timbalan Pengarah

Ku Noor Azian Binti Ku Azian

kuazian@inform.gov.my
4952
Penolong Pengarah

Mohd Isa Bin Jasin

isa@inform.gov.my
4989
Penolong Pengarah

Iza Kasmiza Binti Kasmijan

izakasmiza@inform.gov.my
4961
Penolong Pengarah

Ros Nazirah Binti mohd Daud

rosnazirah@inform.gov.my
4977
Penolong Pengarah

Noor Hidayah binti Yusuf

noorhidayah@inform.gov.my
4972
Penolong Pengarah

Hairul Sulung Bin Nabuat

hairun@inform.gov.my
4966
Penolong Pengarah

Nor Idahyah binti Ismail

idahyah@inform.gov.my
4998
Penolong Pengarah

Nurul Insyirah binti Mohd Ishah

insyirah@inform.gov.my
4982
Penolong Pengarah

Mohd Yusoff Bin Hassan

yusoffhassan@inform.gov.my
5479
Penolong Pengarah

Hasnida binti Samsudin

hasnida@inform.gov.my
4991
Penolong Pengarah

Timothy A/L Palavadramn

timothy@inform.gov.my
7349
Penolong Pengarah

Mohd Faidzyul Bin Hassan

faidzyul@inform.gov.my
4980
Penolong Pengarah

Nurhana Binti Hashim

nurhana@inform.gov.my
4976
Penolong Pegawai Penerangan

Faiza Hani binti Abd Monem @ Adnan

faizahani@inform.gov.my
4962
Penolong Pegawai Penerangan

Nurazila binti Mohd Taib

azilataib@inform.gov.my
4971
Penolong Pegawai Penerangan

Faisal bin Wahid

faisal@inform.gov.my
4978
Penolong Pegawai Penerangan

Wan Abdul Halim bin Yaakob

wanhalim@inform.gov.my
4986
Penolong Pegawai Penerangan

Kyadizah binti Abd Hamid

kyadizah@inform.gov.my
4964
Penolong Pegawai Penerangan

Suzana Binti Md Jamin

suzana@inform.gov.my
4967
Penolong Pegawai Penerbitan

Roslen Jati anak Jeffery Sut

roslen@inform.gov.my
4996
Penolong Pegawai Penerbitan

Gomadi a/p Nathan

gomadi@inform.gov.my
7464
Setiausaha Pejabat

Suzana Binti Bakar

suzana.bakar@inform.gov.my
4956
Pembantu Penerangan

Aishah Binti Omar

aishah@inform.gov.my
4984
Pembantu Penerangan

Arenawati Binti Hamzah@Yusoff

arenawati@inform.gov.my
4983
Pembantu Penerbitan

Saidatulaini Binti Mohamed Yusoff

saidatulaini@inform.gov.my
4992
Pembantu Tadbir

Noorizati binti Mohd Afandi

noorizati@inform.gov.my
4963
Pekerja Awam

Muhammad Hazim bin Mohd Ajib

-
4970