Bahagian Gerak Saraf dan Pengurusan Isu

Aras 13 Kompleks Kementerian Komunikasi dan Multimedia
Lot 4G9, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 Putrajaya





Bahagian Gerak Saraf dan Pengurusan Isu
Psychological Operations And Issues Management Division
Pengarah

Masnoor bin Ashaari

masnoor@inform.gov.my
4909
Timbalan Pengarah

Lim Ann Teck

limat@inform.gov.my
4911
Timbalan Pengarah

Erwin Khairul bin Ahmad

erwin@inform.gov.my
4938
Penolong Pengarah

Atan bin Lut

atanlut@inform.gov.my
4941
Penolong Pengarah

Partiban a/l Subramaniam

thiben@inform.gov.my
4937
Penolong Pengarah

Roshdan bin Ab. Malek

roshdan@inform.gov.my
4941
Penolong Pengarah

Nor Hazly bin Abd Hamid

hazli@inform.gov.my
4936
Penolong Pengarah

Leong Ching Yee

ching@inform.gov.my
4929
Penolong Pengarah

Sakimin bin Ahmad

sakimin@inform.gov.my
4932
Penolong Pengarah

Mohd Shukri bin Abdul Latif

mohdshukri@inform.gov.my
4928
Penolong Pegawai Penerangan

Muhammad Aizat bin Salahuddin

aizat@inform.gov.my
4933
Penolong Pegawai Penerangan

Juhannis binti Idris

juhannis@inform.gov.my
4902
Penolong Pegawai Penerangan

Lathifah binti Abdul Hamid

lathifah@inform.gov.my
4903
Penolong Pegawai Penerangan

Zamrud Laili binti Mohd Mustap

zamrudlaili@inform.gov.my
4934
Penolong Pegawai Penerangan

Che Hasliza binti Che Idris

hasliza@inform.gov.my
4935
Penolong Pegawai Penerangan

Zafirah Najmi binti Abd Rahman

zafirah@inform.gov.my
4901
Penolong Pegawai Penerangan

Nor Fakruddin bin Ab Rashid

fakruddin@inform.gov.my
4958
Penolong Pegawai Penerbitan

Nur Ilyani Binti Hashim

ilyani@inform.gov.my
4921
Penolong Pegawai Penerbitan

Punitha a/p Krishnan

punitha@inform.gov.my
4906
Penolong Pegawai Penerbitan

Mansor bin Mohd Yunus

mansor_my@inform.gov.my
4924
Penolong Pegawai Penerbitan

Nor Fadilah binti Othman

fadilah@inform.gov.my
4912
Setiausaha Pejabat

Mastura binti Johan John

masturajj@inform.gov.my
4910
Pembantu Penerangan

Marhaiza binti Che Arif

marhaiza@inform.gov.my
4908
Pembantu Penerangan

Selvaraj a/l S Subramaniam

selvaraj@inform.gov.my
4922
Pembantu Penerangan

Muhammad Ramadan Bin Ab Rahim

sakdan_85@yahoo.com.my
4930
Pembantu Penerangan

Nik Noor Fatin Fatihah binti Nik Hasri

nikfatin@inform.gov.my
4923
Pembantu Penerangan

Laily Mastura Binti Rahim

-
4921
Pembantu Penerangan

Beh Ah Fat

beh@inform.gov.my
4919
Pembantu Penerangan

Masniah Binti Mat Junoh

masniah@inform.gov.my
4918
Pembantu Penerangan

Muhammad Adam bin Abdullah

-
5363
Pembantu Penerbitan

Chan Siang Teck

-
4907
Pembantu Penerbitan

Zaibeenorsari binti Nordin

zaibeenorsari@inform.gov.my
4920
Pembantu Penerbitan

Nurmawati binti Hashim

nurmawati@inform.gov.my
4916
Pembantu Penerbitan

Sadeli bin Marman

sadeli@ inform.gov.my
4917
Pembantu Penerbitan

Dayang Ku Ainis binti Md Din

umiainis@gmail.com
4915
Pembantu Penerbitan

Muhd Afiqq bin Rahman

afiqq@inform.gov.my
4914
Pembantu Penerbitan

Mohamad Nor bin Abu Bakar

-
4913
Pembantu Tadbir

Norulhudah Binti Shariff

-
4906
Pembantu Am Pejabat

Zulfadhli bin Kasim

-
4925
Pembantu Am Pejabat

Abdul Rahman bin Mohd Yusof

-
4925
Juruaudio Visual

Abu Huzaifah bin Abdul Ghani

abuhuzaifah696@gmail.com
5375
Juruaudio Visual

Syahrizan Noorul Khairi Bin Sakari

-
4939
Juruaudio Visual

Mohd Firdaus Bin Bakri

-
4939
Juruaudio Visual

Idhamcaturnanda Putra Bin Muchtar

idhamputra@inform.gov.my
4939
Juruaudio Visual

Norzaiman Bin Rosni

-
-
Pereka

Wira bin Ismail

-
5378
Pereka

Mohd Azizi bin Hussain

mdazizi@inform.gov.my
5376