Bahagian Media dan Komunikasi Korporat

Aras 10 Kompleks Kementerian Komunikasi dan Multimedia
Lot 4G9, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 Putrajaya
(Bilik Berita - 7381) / (Bilik Kad Perakuan Media - 7382 )


7544
bmkk@inform.gov.my

Bahagian Media dan Komunikasi Korporat
Media And Corporate Communications Division
Pengarah

Dr. Haniff Hassan

haniff@inform.gov.my
7525
Timbalan Pengarah

Ruddyansjah Mahtar Hams

ruddymh@inform.gov.my
7380
Timbalan Pengarah

RADZIAH BINTI MOHD SHARIF

radziah@inform.gov.my
7369
Penolong Pengarah

Zafirah Najmi Abd. Rahman

zafirah@inform.gov.my
7372
Penolong Pengarah

Khairoul Hussen

khairoul@inform.gov.my
7379
Penolong Pengarah

Nabihah Mislan

nabihah@inform.gov.my
7371
Penolong Pengarah

Jasittha Ameer Hassan

jasittha@inform.gov.my
7376
Penolong Pengarah

Noor Diyana Mohamad Zamri

diyana@inform.gov.my
7377
Penolong Pengarah

Mohd Nabil Abdul Halim

nabil@inform.gov.my
7374
Penolong Pengarah

Zubaidi Mohd Razat

zubaidi@inform.gov.my
7375
Penolong Pegawai Penerangan

Mazaitul Azwa Abdullah

maizatul@inform.gov.my
7365
Penolong Pegawai Penerangan

Siti Zuhairatunnurfatin Masran

fatinmasran@inform.gov.my
7363
Penolong Pegawai Penerangan

Anwar Aizuddin Abdul Wahab

anwar@inform.gov.my
7366
Penolong Pegawai Penerangan

Mahendran a/l Subramaniam

mahendran@inform.gov.my
7364
Penolong Pegawai Penerangan

Siti Aisah Muharom

sitiaisah@inform.gov.my
7358
Setiausaha Pejabat

Nur Adha Khalid

nuradha@inform.gov.my
7354
Pembantu Operasi

Muhammad Nazir Jalani

-
7357
Kaunter

BILIK KAD PERAKUAN MEDIA

-
7382
7544
Kaunter

Bilik Berita

bmkk@inform.gov.my
7381
7544