Bahagian Perancangan Strategik dan Penyelidikan

Aras 13 Kompleks Kementerian Komunikasi dan Multimedia
Lot 4G9, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 Putrajaya





Bahagian Perancangan Strategik dan Penyelidikan
Strategic Planning And Research Division
Pengarah

Mohd Fatkhul Hatta bin Robiki

hatta@inform.gov.my
3585
Timbalan Pengarah

Nik Suzana binti Nik Shaphik

nsuzana@inform.gov.my
3598
Timbalan Pengarah

Naim Fahmi bin Ahmad Tajuddin

naim@inform.gov.my
3599
Penolong Pengarah

Farizah binti Inting

farizah@inform.gov.my
3588
Penolong Pengarah

Nurul Jannah binti Mohd Noor

jannah@inform.gov.my
3593
Penolong Pengarah

Hairul Sulung Nabuat

-
3587
Penolong Pegawai Penerangan

Norhasila Binti Hasan

hasillahasan@inform.gov.my
3590
Penolong Pegawai Penerangan

Wan Jazlina binti Wan Ahmat

jazlina@inform.gov.my
3594
Penolong Pegawai Penerangan

Mohd Syazwan Md Yusof

syazwan@inform.gov.my
3584
Penolong Pegawai Penerangan

Abdul Jalil bin Abdul Bar

ajalil@inform.gov.my
3595
Penolong Pegawai Penerangan

Hafizie bin Abd Rahman @ Zulkifly

hafizie@inform.gov.my
3583
Penolong Pegawai Penerangan

Azlina binti Abdul Rahman

azlina@inform.gov.my
3589
Penolong Pegawai Penerangan

Noor Farhana binti Othman

farhana@inform.gov.my
3597
Penolong Pegawai Penerangan

Siti Rosliza binti Ibrahim

sitirosliza@inform.gov.my
3581
Penolong Pegawai Penerangan

Linda Mastura Binti Che Daud

lindamastura@inform.gov.my
3591
Setiausaha Pejabat

Sharifah Fairuzni binti Syed Abd Kadir

s.fairuzni@inform.gov.my
3586
Pembantu Penerangan

Fikri bin Abd Manaf

fikri@inform.gov.my
3582
Pembantu Penerangan

Sharifah Zuraidah binti Syed Zubin

aidah79@inform.gov.my
3589
Pembantu Penerangan

Syahida binti Abdullah

syahida@inform.gov.my
4942
Pegawai Khidmat Singkat

Badariah binti Ismail

badariah@inform.gov.my
4942