Bahagian Media dan Komunikasi Korporat

Aras 10 Kompleks Kementerian Komunikasi dan Multimedia
Lot 4G9, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 Putrajaya
(Bilik Berita - 7381) / (Bilik Kad Perakuan Media - 7382 )


7544
bmkk@inform.gov.my

Bahagian Media dan Komunikasi Korporat
Media And Corporate Communications Division
Pengarah

Pauzan Binti Ab. Majid

pauzan@inform.gov.my
7353
Timbalan Pengarah

Wan Saidatul Shafina binti Mohd Amin

shafina@inform.gov.my
7369
Timbalan Pengarah

Hasnah binti Ahmad

hasnahahmad@inform.gov.my
7380
Penolong Pengarah

Jasittha Ameer Hassan

jasittha@inform.gov.my
7376
Penolong Pengarah

Musalliana binti Musa

musalliana@inform.gov.my
7377
Penolong Pengarah

Vigian a/l Apanathan

vigian@inform.gov.my
7372
Penolong Pengarah

Khairoul bin Hussen

khairoul@inform.gov.my
7379
Penolong Pengarah

Noor Diyana binti Mohamad Zamri

diyana@inform.gov.my
7578
Penolong Pengarah

Nabihah binti Mislan

nabihah@inform.gov.my
7371
Penolong Pengarah

Hafizah binti Muhamad Kher

hafizahkher@inform.gov.my
7373
Penolong Pengarah

Mohd Yusrizal Ab. Razak

yusrizal@inform.gov.my
7374
Penolong Pengarah

Muhammad Shahir bin Mustafar

shahir@inform.gov.my
7370
Penolong Pegawai Penerangan

Siti Zuhairatunnurfatin binti Masran

fatinmasran@inform.gov.my
7363
Penolong Pegawai Penerangan

Noraini binti Mohd Nasir

aini@inform.gov.my
7362
Penolong Pegawai Penerangan

Mahendran a/l Subramaniam

mahendran@inform.gov.my
7364
Penolong Pegawai Penerangan

Nor Azni binti Aziz

azni@inform.gov.my
7366
Penolong Pegawai Penerangan

Jagjit Singh A/L Sarjit Singh

jagjit@inform.gov.my
7365
Setiausaha Pejabat

Nur Adha Khalid

nuradha@inform.gov.my
7354
Pembantu Penerangan

Mohd Efandi bin Yaacob

efandi@inform.gov.my
7359
Pembantu Am Pejabat

Muhammad Nazir Jalani

-
7357
Pekerja Sambilan Harian

Nur Azwani binti Ali

-
7368