Bahagian Media dan Komunikasi Korporat

Aras 10 Kompleks Kementerian Komunikasi dan Multimedia
Lot 4G9, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 Putrajaya
(Bilik Berita - 7381) / (Bilik Kad Perakuan Media - 7382 )


7544
bmkk@inform.gov.my

Bahagian Media dan Komunikasi Korporat
Media And Corporate Communications Division

BILIK KAD PERAKUAN MEDIA

-
7382
7544

Bilik Berita

bmkk@inform.gov.my
7381
7544
Pengarah

Kosong

-
7525
Timbalan Pengarah

Wan Saidatul Shafina Mohd Amin

shafina@inform.gov.my
7369
Timbalan Pengarah

Hasnah Ahmad

hasnahahmad@inform.gov.my
7380
Penolong Pengarah

Anis Nasyreen Abdul Ghani

nasyreen@@inform.gov.my
7378
Penolong Pengarah

Jasittha Ameer Hassan

jasittha@inform.gov.my
7376
Penolong Pengarah

Noor Diyana Mohamad Zamri

diyana@inform.gov.my
7377
Penolong Pengarah

Hafizah Muhamad Kher

hafizahkher@inform.gov.my
7373
Penolong Pengarah

Zafirah Najmi Abd. Rahman

zafirah@inform.gov.my
7372
Penolong Pengarah

Zubaidi Mohd Razat

zubaidi@inform.gov.my
7375
Penolong Pengarah

Mohd Yusrizal Ab Razak

yusrizal@inform.gov.my
7374
Penolong Pengarah

Nabihah Mislan

nabihah@inform.gov.my
7371
Penolong Pengarah

Khairoul Hussen

khairoul@inform.gov.my
7379
Penolong Pegawai Penerangan

Siti Zuhairatunnurfatin Masran

fatinmasran@inform.gov.my
7363
Penolong Pegawai Penerangan

Mazaitul Azwa Abdullah

maizatul@inform.gov.my
7365
Penolong Pegawai Penerangan

Mahendran A/L Subramaniam

mahendran@inform.gov.my
7364
Penolong Pegawai Penerangan

Siti Aisah Muharom

sitiaisah@inform.gov.my
7358
Setiausaha Pejabat

Nur Adha Khalid

nuradha@inform.gov.my
7354
Pembantu Operasi

Muhammad Nazir Jalani

-
7357